Skip to content

Brandende aanhangwagen op Schoor blijkt gezellig stookvuurtje te zijn

13 december 2024 | 20:29

De brandweer en politie zijn vrijdagavond met spoed opgeroepen vanwege een mogelijke brand in een aanhangwagen op Schoor.

Brandmelding

Een voorbijganger had vlammen gezien en heeft daarop 112 gebeld. Bij aankomst trof de politie een gecontroleerd vuurtje aan. Een groep mensen hield een gezellige avond en had daarbij een stookvuurtje gemaakt. Kort daarna arriveerde ook de brandweer van Nederweert. De situatie bleek veilig, en als blijk van waardering kregen de hulpdiensten een beker warme chocolademelk aangeboden.

Advertentie

2 Reacties

  1. Leg er een rooster op en kolen in de bak.
    Kun er op BBQen

  2. Scouting Hubovra op z’n best, een compliment krijgen voor “een gecontroleerd vuurtje” en “lekkere chocolademelk met slagroom”.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Pand-Pleunis-Mode
Stapelkortingen tot 30% op de Hele Wintercollectie
14 december 2025 | 11:00
Foto's | Johan Horst
Een wereld in Pieck-stijl
14 december 2025 | 10:00
2025_12_13-Voetbalavond-met-oud-Eredivisiescheidsrechter-Ed-Janssen-in-De-Heere-van-Meijel
Interactieve avond voor voetbalfans
13 december 2025 | 19:00

Advertentie