Skip to content

Mick Humblet blijft hoofdtrainer bij RKSVO in seizoen 2025/2026

10 december 2024 | 14:00

Foto | RKSVO

RKSVO heeft bevestigd dat Mick ook in het seizoen 2025/2026 aanblijft als hoofdtrainer. Mick Humblet, die momenteel bezig is aan zijn eerste seizoen bij de vereniging, heeft zowel binnen als buiten het veld veel indruk gemaakt.

Mick Humblet

Het eerste elftal staat momenteel op een mooie tweede plaats in de derde klasse, een prestatie die de tevredenheid over zijn functioneren onderstreept. Na gesprekken met onder andere het bestuur, de staf, spelers en Mick zelf, werd duidelijk dat er voldoende vertrouwen en enthousiasme is om de samenwerking te verlengen.

Succes
Het bestuur wenst zowel de spelers als de staf veel succes met de rest van het lopende seizoen en kijkt met vertrouwen uit naar het komende voetbaljaar.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Marijke Vaes-Schroën
Kerstvakantie bij buitencentrum De Pelen
15 december 2025 | 9:00
Foto | Johan Horst
Finale vrijdagavond 2 januari 2026
15 december 2025 | 8:02
20251215_Koolmonoxide-melder-slaat-alarm-in-woning-Speerstraat-in-Nederweert-Eind_1
Brandweer snel ter plaatse
15 december 2025 | 4:08
2025_12_14-Tweede-dag-van-Eynder-Pieck-Festeyn-druk-bezocht24
Rijen voor de poorten
14 december 2025 | 21:30

Advertentie