Skip to content

Moostdijk weer open na aanleg verkeersplateau

18 april 2024 | 15:11

Twee weken geleden is men begonnen met de aanleg van een verkeersplateau met middengeleider bij de komgrens aan de Moostdijk in Ospeldijk. Zo verhogen ze de verkeersveiligheid. Inmiddels zijn de werkzaamheden voltooid en is de Moostdijk sinds vandaag weer open voor verkeer.

Middengeleider

Vrijliggend fietspad langs Moostdijk
Een ander project uit het mobiliteitsplan voor Ospeldijk is de aanleg van een vrijliggend fietspad langs de Moostdijk, tussen de kern en bezoekerscentrum De Pelen. Voor de ruimtelijke procedure is een QuickScan Natuurwetgeving uitgevoerd. Uit de resultaten daarvan is gebleken dat er een NNN-toetsing (Natuurnetwerk Nederland) en aanvullend (soortgericht) onderzoek uitgevoerd dient te worden. Deze onderzoeken kennen een totale looptijd van circa één jaar. De uitvoering van het project wordt daarom voorzien voor 2025.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20251123_Confetti-slingers-carnaval-vastelaovendj-feest-stock_1
Veel succes!
29 januari 2026 | 16:00
Foto | brozova - depositphotos.com
Een ongeluk zit in een klein hoekje
29 januari 2026 | 15:00
2026_01_29-Volkstuinen-vrij-bij-In-Paradisum-aan-de-Hoofstraat2
In Paradisum zoekt nieuwe enthousiaste tuinders
29 januari 2026 | 14:00
2026-01-22-Wethouder_Jorik_Franssen_leest_voor_op_de_Bongerd-3
“Voorlezen is goud waard”
29 januari 2026 | 13:00

Advertentie