Skip to content

Soep op de stoep! in Leveroy

10 november 2023 | 11:00

Woensdag 15 november ben je van 13.00 tot 15.00 uur van harte welkom bij de buurtkeet aan het pleintje voor de kerk in Leveroy voor een lekkere kop goedgevulde soep.

Soep op de stoep!

De soep is gratis en wordt die dag vers bereid door dagbesteding ’t Hofje. Leefbaarheidsregisseur Harold van der Haar en Aandachtsfunctionaris Wmo Joey van Beers maken daar graag een praatje met jou.

Leefbaarheid
Heb je een idee om de leefbaarheid in Leveroy verder te vergroten? Vragen aan de gemeente? Een initiatief waardoor inwoners meer naar elkaar kunnen omzien? Of een hulp- en ondersteuningsvraag? Ze horen graag wat er leeft en speelt en iedereen is van harte welkom!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_17-Brand_in_woning_aan_Kerkstraat_in_Weert-4
Mankement bij haard vermoedelijke oorzaak
17 maart 2026 | 23:53
voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00

Advertentie