Skip to content

Bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed van drugs

24 november 2022 | 19:21

Op 23 november 2022 waren politieagenten van het politie basisteam Weert onopvallend aan het werk. Tijdens de surveillance zagen zij een voertuig rijden die meerdere verkeersovertredingen beging, wat zorgde voor onveilige situaties.

Aanhouding

De collega’s kwamen in een achtervolging terecht met het voertuig. De politie heeft vrijstelling van het RVV. Dit wil zeggen dat zij de regels van het RVV mogen overtreden, wanneer dit nodig is voor de uitvoering van hun taak. Dit geldt ook voor agenten in onopvallende dienstvoertuigen. Daarnaast geldt dit ook wanneer er geen gebruik wordt gemaakt van de optische- en geluidssignalen.

Uiteindelijk hebben de agenten de bestuurder aangehouden voor het veroorzaken van gevaar op de weg en het rijden onder invloed van drugs. Daarnaast had de bestuurder nog een signalering open staan, dus zal hij een tijdje op het politiebureau blijven slapen.

Politie Basisteam Weert

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_19-Tijs-en-Thea-vijftig-jaar-getrouwd
Feestelijke afsluiting
19 december 2025 | 19:04
Archieffoto MLLF 2023 Henk Roemen
Met 24 andere finalisten
19 december 2025 | 18:00
2025_07_19-Oldtimer-dag-op-molen-de-Korenbloem-in-beeld6
Winkel en bieb
19 december 2025 | 17:00

Advertentie