Skip to content

Doospel to go

10 mei 2022 | 16:36

Voor je het weet staat Pinksteren voor de deur en dan mag er weer gewandeld (of gefietst worden)! Op Tweede Pinksteren kunnen jullie weer gezellig door Ospel wandelen of fietsen langs alle leuke horecagelegenheden.

Doospel to go

En waar je vorig jaar vriendelijk verzocht werd om niet te blijven hangen op de locaties, mag het dit jaar gelukkig wel weer. Het concept blijft hetzelfde, maar je mag natuurlijk altijd even een terrasje ‘pikken’ onderweg. Dat wordt alleen maar extra genieten dit jaar.

Opgeven mag door een mailtje te sturen naar doospeltogo@gmail.com en dan zien ze hopelijk net zoveel enthousiaste deelnemers als vorig jaar.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260318_Gemeenteraadsverkiezingen-Nederweert_17
139 van alle uitgebrachte stemmen ongeldig
20 maart 2026 | 10:23
2026_03_19-Asfaltreparaties_in_gemeente_Nederweert
Werkzaamheden op dinsdag 24 maart
20 maart 2026 | 10:00
2026_02_19-Open-dagen-bij-Renki-op-27-en-28-maart-1
Kom langs om te kijken!
20 maart 2026 | 9:00
2026_03_19-Wederom_gaslucht_gemeld_in_Nederweert-3
Brandweer doet metingen op meerdere locaties
19 maart 2026 | 21:14

Advertentie