Skip to content

Vrouw gewond bij ongeval Wetering N266 Nederweert

26 februari 2022 | 16:16

Een automobiliste is zaterdagmiddag licht gewond geraakt nadat ze van achteren werd aangereden door een andere personenauto.

N266 Nederweert

Het ongeval gebeurde op de Wetering N266 in Nederweert. De vrouw moest remmen voor een afdraaiende auto. Een personenauto met drie inzittenden zag dat te laat en knalde met een flinke vaart bij de automobiliste achterop. Een ambulance heeft de vrouw naar het ziekenhuis gebracht voor een medische check.

De politie kwam ter plaatse en hielp bij het invullen van de schadedocumenten. Twee voertuigen zijn flink beschadigd geraakt. Deze zijn door een berger opgehaald.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto |  stichting LVK
50e Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer
15 december 2025 | 22:53
2025_12_14-Peters-Platen-Parade
Wandeling door rijke geschiedenis van de popmuziek
15 december 2025 | 19:00
Foto | Jos Smeets
Vrijheid in afstand en tempo
15 december 2025 | 16:00

Advertentie