Skip to content

St. Hubertusviering in Ospel met jachthoornblazers en jachthonden

7 november 2021 | 16:21

Voor het eerst sinds tientallen jaren was er op zondag 7 november 2021 weer een St. Hubertusviering met jachthoorblazers in de R.K. kerk van Parochie O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen in Ospel.

St. Hubertusviering

Pastoor Andre Koumans ging in deze viering voor en de Jachthoornblazersgroep Midden-Limburg luisterden de H.Mis muzikaal op. De jager / drijver kwamen in het groen’ en drijvers hadden hun drijverstok mee. Ook de jachthonden waren harte welkom.

Over WBE De Groote Peel
WBE De Groote Peel is opgericht in 1991 en is de vereniging van lokale jachthouders en jagers die uitvoering geeft aan verantwoord en duurzaam wildbeheer. In de WBE, die momenteel 28 leden telt, wordt samengewerkt door Jagers- vereniging Sint Hubertus Ospel, jachtcombinatie Hendrix Ospel, jachtcombinatie Saes/van Gemert Budschop, jachtcombinatie Verheijen en jachtcombinatie van Bree. Meer informatie vind je op de website.

Foto’s: Henk Roemen

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Punt Welzijn
Mantelzorg is dichterbij dan je denkt
17 maart 2026 | 18:00
2026_03_17-RICK-organiseert-sprankelende-Lenteschool-voor-kinderen-van-4-tm-12-jaar
Een sprankel is klein
17 maart 2026 | 17:00
2026_02_13-DNA-Nederweert-wil-investeren
Orde op zaken stellen
17 maart 2026 | 16:00
2026_03_17-Stilstand_is_achteruitgang_Nederweert_verdient_beter
De Nederweerter VVD
17 maart 2026 | 15:00

Advertentie