Skip to content

Ospel kermis door de lens van Johan Horst

11 juli 2021 | 20:27

Een beetje anders dan we gewend zijn en afstand bewaren is niet altijd even gemakkelijk maar het is gezellig tijdens de kermis in Ospel.

Met een heerlijk zonnig weertje is het goed toeven op de terrassen in Ospel en op het kermisterrein. Vooral voor de jeugd is het weer volop aan het genieten.

Kermis in Ospel

Op het Aerthijsplein en O.L. Vrouwestraat staan diverse attracties voor de jeugd: Rupsbaan, autoscooter, mini cars, wip (bank), draaimolen en een zweefmolen. Ook zijn er diverse eet- en spelzaken aanwezig.

Maatregelen
De organisatie vraagt aan alle bezoekers om de coronamaatregelen in acht te nemen. Houdt 1,5 meter afstand van elkaar, en blijf bij gezondheidsklachten thuis. Om zicht te houden op het maximaal aantal bezoekers is het kermisterrein omheind met een uitgang en ingang.

Openingstijden kermis
De kermis is geopend op de volgende tijdstippen

  • Zondag 11 juli 14.00 – 23.00 uur
  • Maandag 12 juli 14.00 – 23.00 uur
  • Dinsdag 13 juli 14.00 – 23.00 uur

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Munttheater
Munttheater passeert ruim 60.000 bezoekers
5 december 2025 | 20:00
2025-12-02-Frits_Kiggen
Sport bij Nederweert24
5 december 2025 | 19:00

Advertentie