Skip to content

Achtervolging vanuit Weert eindigt in Duitsland

31 oktober 2020 | 12:34

De politie van Weert heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een voertuig geprobeerd aan de kant te zetten. De bestuurder van dit voertuig negeerde het stopteken en ging er met hoge snelheid vandoor richting het Zuiden.

Achtervolging

De achtervolging, waarbij snelheden boven de 200 km/h werden gehaald ging via België, terug richting Nederland om vervolgens richting Duitsland te gaan. Tijdens de achtervolging heeft de bestuurder van het vluchtende voertuig ook een politieauto van de weg proberen te drukken in een poging om te ontkomen.

Ter hoogte van Eschweiler in Duitsland werd het voertuig uiteindelijk tot stoppen gedwongen en konden de drie inzittenden worden aangehouden. Het onderzoek loopt.

Foto’s Politie Westelijke Mijnstreek

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_02_01-De-Volhouders-Cast-foto-Os-pap-heet-ein-anger
Regie van Tom Stevens het (dialect)
1 februari 2026 | 19:00
Foto | Weerter stadsgidsen
Weerter stadsgidsen
1 februari 2026 | 16:00
2025_08_15-Intocht-KVW-Wandelvierdaagse-Nederweert-2025-4
Belangrijke wijziging in de data
1 februari 2026 | 14:00

Advertentie