Skip to content

1 nieuwe coronabesmetting vastgesteld in Nederweert, 5 in Weert

23 maart 2020 | 14:38

Het RIVM maakte maandagmiddag bekend dat er een persoon uit Nederweert positief is getest met het coronavirus. Daarmee komt het aantal positief geteste personen in de gemeente op 9.

5 nieuwe besmettingen in Weert
In de gemeente Weert zijn 5 personen positief getest met het coronavirus. De teller komt hiermee op 12.

9 coronabesmettingen

Nederland
Sinds gisteren zijn 545 mensen positief getest op het nieuwe coronavirus (COVID-19). Daarmee komt het totaal aantal positief geteste mensen op 4749. Onder hen zijn 1230 mensen die in het ziekenhuis opgenomen zijn (geweest).

34 patiënten zijn sinds de vorige update overleden aan COVID-19. Er zijn in totaal 213 mensen overleden aan de ziekte. De leeftijd van de overledenen ligt tussen de 55 en 97 jaar. (de gemiddelde leeftijd bij overlijden is 82 jaar)

Liveblog

De laatste ontwikelingen vind je in ons liveblog

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_13-Lunch_en_spelletjes_Zonnebloemers_Nederweert_beleven_samen_een_topmiddag
Gezellige bijeenkomst in Swartbroek
13 maart 2026 | 15:00
Foto | fizkes - depositphotos.com
Meer hulp thuis, minder zware zorg
13 maart 2026 | 14:30
Op de foto van links naar rechts: 
Wethouders Franssen (Nederweert), Van den Heuvel (Weert), Van Ballegooij (Roermond), Houben (Leudal), Leurs (Echt-Susteren) en Smits (Roerdalen).
Samenwerking versterkt het sport- en beweegklimaat
13 maart 2026 | 13:00
MantelzorgNL
In samenwerking met andere steunpunten
13 maart 2026 | 12:00

Advertentie