Skip to content

Man aangehouden na opstootje in Weert

23 februari 2020 | 10:33

Een klein opstootje op de Langstraat tussen vier personen leiden in de nacht van vrijdag op zaterdag tot een onverwachte aanhouding.

10 maanden

Het slachtoffer van het opstootje meldde zich bij voorbijrijdende politie, maar wilde uiteindelijk geen aangifte doen. ”Uiteraard wilden wij wel weten wie de andere partij was en hielden de personen staande in de stationstunnel,” aldus de politie Weert via Facebook.

Tsjechië
En dat was een goede beslissing van de politie. Eén persoon werd namelijk door de autoriteiten van Tsjechië gezocht. Na onderzoek op het bureau bleek dat de man nog 10 maanden gevangenisstraf had openstaan. De man zal snel worden overgedragen aan Tjsechische autoriteiten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_07_28-De-deur-van-de-Thuisadministratie-staat-altijd-open
Iets voor jou?
28 juli 2025 | 15:00
20250725_NESAclinics-Nederweert-officieel-geopend_28
Feestelijke lancering
28 juli 2025 | 14:00
2025_07_28-Pinnenland-2025-editie-Ni-jwieert-Open5
NTC ’72
28 juli 2025 | 12:00

Advertentie