Skip to content

Geen verrassingen achteraf met een Leasefiets van Green2Go Electric Mobility

2 februari 2020 | 8:00

Sinds 1 januari 2020 is het een stuk eenvoudiger om een fiets van de zaak te regelen. Vanaf nu lease je op dezelfde manier als een auto: met een vaste bijtelling. Die bijtelling is voor fietsen vastgesteld op 7%. Dat betekent dat je al voor een paar euro per maand een (elektrische) fiets rijdt! Green2Go, uit Nederweert-Eind, maakt gebruik van BOVAG Leasefiets. Met BOVAG Leasefiets heb je maximale zekerheid tegen een vast bedrag. En geen verrassingen achteraf. 

Je kunt je (elektrische) fiets zakelijk leasen of als private lease. Het grote voordeel is dat je voor een vast bedrag per maand al een elektrische fiets met een hoge aanschafwaarde kunt rijden. Ga je voor een Leasefiets van Green2Go dan maak je ook nog eens gebruik van de betrouwbaarheid en kennis van het BOVAG Fietsbedrijf.

Green2Go Electric Mobility

Voordelen van BOVAG Leasefiets
Bij BOVAG Leasefiets kun je je oude fiets inruilen. Je krijgt er minimaal € 25,-  voor terug. Daarnaast is er een omruilgarantie: past dit model toch niet bij je, dan kun je binnen 14 dagen of 150 km (wat het eerst komt) je fiets alsnog omruilen voor een andere. Mooie bijkomstigheid is dat bij verlies van baan, een echtscheiding of in geval van overlijden het leasecontract kosteloos opgezegd kan worden.

Hoe kom ik aan een BOVAG Leasefiets?
Green2Go is aangesloten bij BOVAG Fietsbedrijven en dus kun je bij hen terecht voor een BOVAG Leasefiets. Zij kunnen je meer vertellen over de verschillende modellen en aan welk maandbedrag (inclusief onderhoud, reparatie, verzekering en pechhulp) je dan moet denken. Kijk voor meer informatie over de Leasefiets op www.green2go.nl of www.bovagleasefiets.nl. Maar je kunt natuurlijk ook even bij Green2gGo in Nederweert-Eind binnen lopen voor persoonlijk advies over de verschillende mogelijkheden.

Green2Go Electric Mobility
Eind 12b
6034 SN  Nederweert-Eind

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Kermis-in-Nederweert-Eind-opbouw-3
Bekijk hier het programma
16 mei 2025 | 13:00
2025_05_09-Merefeldia-All-stars-Mix-team-Nederweert-Johan-Horst-22
Eerste avontuur buiten sportpark De Bengele
16 mei 2025 | 12:01
Plannen-Hoogspanningslijn-Nederweert-Meijel
Bekijk hier de mogelijke routes
16 mei 2025 | 10:44

Advertentie