Skip to content

Weert Swingt bij Theater De Huiskamer Weert (Foto’s)

2 november 2019 | 14:00

Lekker swingen op live muziek. Jazz, blues, Latin, pop… meer dan 20 café’s en restaurants in de Weerter binnenstad deden op vrijdag 1 november mee aan Weert Swingt.

Voetjes van de vloer
Lekker met de voetjes van de grond of gewoon genieten van eten en muziek. In elk café of restaurant hoorde je een andere sound. En van één ding kon je zeker zijn: het was altijd live entertainment.

Weert Swingt
Jaarlijks op de eerste vrijdag van november is het ‘Weert Swingt’. Doel van deze avond is dat zo veel mogelijk horeca ondernemers iets met het thema ‘Live muziek’ doen. Het kan betekenen dat er een ‘Live band staat’, ‘Live gezongen wordt’, ‘Live een instrument bespeeld wordt’ of ‘Live een Dj staat’ kortom als er maar iets met muziek is.

Foto’s: Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | gemeente Nederweert
Verbinding vrijwilligers met vrijwilligerswerk
5 december 2025 | 8:00
Foto | Depositiphotos - Seamartini
CV De Bengels
4 december 2025 | 17:00
Foto | aa-w - depositphotos.com
Tussen 11:30 en 11:45 uur
4 december 2025 | 16:52
Foto | VitalikRadko - depositphotos.com
Getuigen gezocht
4 december 2025 | 15:38

Advertentie