Skip to content

Goed gevoel Babymassage, Daisy geniet er elke dag van

24 juli 2019 | 9:00

Wat een goed gevoel is het dat je baby gemasseerd wordt in zijn eigen, veilige, vertrouwde omgeving. Daarom komt Daisy Mooren bij jou aan huis.

Goed gevoel Babymassage is ontstaan uit de passie die ik heb in het werken met baby’s,” vertelt Daisy. ”Zowel het geven en aanleren van massages, tot het werken op de babygroep in de kinderopvang. Ik geniet er elke dag van.’

Waarom babymassage?
Babymassage is bedoeld voor baby’s van 0 tot 1 jaar. Het versterkt de band tussen moeder en kind, je leert luisteren naar de lichaamstaal van de baby waardoor je hem/haar beter begrijpt. Het versterkt het immuunsysteem en is goed voor de doorbloeding. Ook werkt babymassage voor het verminderen van darmkrampjes en helpt het bij huilbaby’s.

Voor meer informatie of vragen, kijk eens op de facebookpagina van Goed gevoel Babymassage of stuur een mail naar: info@goedgevoelbabymassage.nl.

Samen zorgen we voor een goed gevoel bij u en uw baby.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_22-Rouwadvertentie-Wim-van-de-Mortel
Dela. Voor elkaar
22 december 2025 | 9:00
livestream-kerk-ospel-ton-sieben
Live te volgen
21 december 2025 | 20:00
2025_12_20-Kerststal-met-bewegende-beelden-Nederweert
Bewegende beelden en kerstlichtje
20 december 2025 | 19:00

Advertentie