Skip to content

Jaarlijkse zomerbraderie weer groot succes (Foto’s)

29 juni 2019 | 8:00

Vrijdagmiddag én avond was het heerlijk toeven in het centrum van Nederweert tijdens de jaarlijkse braderie. Het centrum stond vol gepakt met kramen en de lokale ondernemers zetten hun beste beentje voor om te laten zien wat ze allemaal in huis hebben.

Nieuw dit jaar was het Nederweert-Eindplein. Hier presenteerden D’Indsje ondernemers als Ons Boerenerf, Heijnen Decor Lijstenmakerij en Schilderijen, Green2Go Electric Mobility, Cafetaria & Catering d’Indj Bi-j Angelien zich gezamenlijk.

Voor de jeugd waren er allerlei activiteiten georganiseerd, waaronder drie schminkstations en door het organisatiebureau verzorgde attracties op een aantal plekken in het centrum. De ondernemers in de Lindanusstraat, die voor deze gelegenheid werd omgedoopt tot het ‘kinderstraatje’, vulden het thema van dit jaar, ‘Schip Ahoy’, op een creatieve manier in met diverse muziek-, dans- en kinderactiviteiten. Hier lieten onder andere enkele jonge dansers van Dansrijck een voorproefje zien van hun nieuwe eindshow, Cruisin’.

Foto’s Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Burgernet_gezocht
Woninginbraak aan de Smisserstraat
20 maart 2026 | 19:08
2026_03_20-Martien-Kursten-is-al-40-jaar-vlagger-bij-Merefeldia
Nieuwe aflevering
20 maart 2026 | 19:00
Ingebruikname-Raadzaal-gemeentehuis-Nederweert-7
CDA, DNA, JAN & VVD
20 maart 2026 | 17:50
2026_03_20-Nederweert_Live_inne_Hoof
Week van de Limburgse Popmuziek
20 maart 2026 | 17:00

Advertentie