Skip to content

Onthulling borden ‘De gezelligste straat’ (Foto’s)

28 november 2018 | 19:00

Onlangs werd de Zandstraat in Ospeldijk verkozen tot ‘De gezelligste straat van Nederweert’. Naast de wisselbokaal en de tegoedbon voor een winterpakket die al eerder in ontvangst werden genomen, is de Zandstraat vanaf vandaag ook te herkennen aan de straatnaamborden ‘De gezelligste straat van Nederweert’. Dit nieuwe initiatief werd georganiseerd door de gemeente Nederweert. Leefbaarheidsregisseur Harold van der Haar, “We vinden het belangrijk dat buren en straatgenoten met elkaar in contact komen en de saamhorigheid en het ‘wij-gevoel’ in de straat versterken.

‘De gezelligste straat van Nederweert’
De Zandstraat won een grote wisselbokaal, een vrolijk straatnaambordje én een tegoedbon voor een winterpakket met onder andere een kerstboom, lampjes, glühwein, oliebollenmix en andere versnaperingen. Daarmee kan de buurt in de decemberperiode nog een keer gezellig worden gemaakt. Wethouder Henk Cuijpers onthulde vandaag onder toeziend oog van bewoners de straatnaamborden.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

default
Kom je een kijkje nemen?
30 januari 2026 | 19:00
2026-01-16-Rockband_Kicks8
Jongeren band uit Nederweert
30 januari 2026 | 18:30
2026_01_30-Aanmelden-voor-de-Nationale-Vrijwilligersprijzen-2026
Jaar van het Vrijwilligerswerk
30 januari 2026 | 18:00
2026_01_30-De_boerenbruiloft_van_VV_De_Spoeekejaegers
Een avond vol traditie en gezelligheid
30 januari 2026 | 17:00

Advertentie