Skip to content

Vrolijke noot van de Coconblazers tijdens Avondwandelvierdaagse

16 augustus 2018 | 15:00

Dinsdagavond ging de Nederweertse Avondvierdaagse van start op het gemeentewerf aan de Gutjesweg. Bij de pauzeplaats op de overgang van de Gebbelseweg/Uliker in Ospel werd de dorst gelest en werden de wandelaars muzikaal onthaald door een vrolijke noot van de Coconblazers. Gesterkt en gelaafd trokken de kinderen en begeleiders na een klein uurtje verder via de zandweg richting Nederweert.

Coconblazers
Het tijdelijke kampement werd opgebroken en ook De Karavaan van medewerkers met tafels banken dranken en versnaperingen trok verder. Donderdag is de pauze plaats aan de Kraan waar dezelfde Coconblazers de lopers een warm welkom heten. Op vrijdag is dan alweer de laatste dag van het jaarlijkse evenement . De Coconblazers: ”Het moet gezegd worden, Het is ieder jaar weer een hele prestatie die de Organisatie er neer zet. Een woord van waardering is dan ook zeker op zijn plaats”, aldus de Coconblazers.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_14-Kennismakingscursus-bijen-houden
Ontdek de Wereld van de Bijen!
14 maart 2026 | 15:00
2026_03_14-Gek-op-en-van-Bieeste
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
14 maart 2026 | 12:00
2026_03_13-Documentaire-Zeven-op-een-rij-te-zien-bij-Eynderhoof
Heemkundevereniging Nederweert
14 maart 2026 | 9:00

Advertentie