Skip to content
rel="nofollow"

Brandweer Nederweert zoekt tevergeefs naar ree

18 februari 2018 | 11:10

De brandweer van Nederweert heeft zondagmorgen tevergeefs naar een ree in nood gezocht. Het dier zou in het water van natuurgebied Schoorkuilen in Nederweert-Eind zitten.

De melder wist niet precies op welke locatie hij of zij stond, waardoor het voor de brandweer lastig was om het dier te vinden. Er werd op verschillende locaties in het gebied gezocht maar het dier werd niet aangetroffen. Ook de melder werd niet meer aangetroffen.

Melding
Als je een melding doet, zorg dan dat je goed weet waar je staat en blijf op die plek. De brandweer is snel ter plaatse.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

livestream-kerk-ospel-ton-sieben
Live te volgen
21 december 2025 | 20:00
2025_12_20-Kerststal-met-bewegende-beelden-Nederweert
Bewegende beelden en kerstlichtje
20 december 2025 | 19:00
2025-12-20-Werkweigering
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
20 december 2025 | 16:30
rel="nofollow"

Advertentie