Skip to content

Buurtkerstbomen maken het gezellig in de buurten

9 december 2017 | 12:03

Zaterdagmorgen heeft burgmeester Evers de “buurtkerstbomen” uitgereikt aan buurtschapen die zich daarvoor hadden aangemeld. Het was guur en fris vanmorgen maar onder de tent voor het gemeentehuis was het goed toeven met een warm kopje koffie van Aldje en natuurlijk een heerlijk stukje kerstbrood.

Het project is bedoeld om straten en buurten in de donkere wintermaanden te stimuleren elkaar te ontmoeten door gezellig samen iets te organiseren. Dat kan een buurtfeest of de vertelling van een kerstverhaal zijn, maar ook een muziekoptreden of een andere kerstactiviteit rondom de kerstboom.

Buurtschappen
De buurtschappen Budschop, Meulenbuurt Ospeldijk, Buurtvereniging Schoor en buurtvereniging de Locht uit Ospel kwam maar al te graag hun boom ophalen. Ook de bewoners van PSW Nederweert hadden zich aangemeld om het buitenterrein op te vrolijke met een boom.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_05-Festival-of-Lessons-and-Carols-in-Paterskerk-Weert
Capella Sine Vinculis
6 december 2025 | 17:11
2025_10_07-Onbeperkt-Carpaccio-Vrienden-van-de-Peel
Inclusief brood & friet
6 december 2025 | 14:00
2025-12-06-Giftig
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
6 december 2025 | 12:00
Foto | photographee.eu - depositphotos.com
Inbraak door openbreken of forceren
6 december 2025 | 10:41

Advertentie