Skip to content

Eindse Boys gaat je regelmatig informeren

6 december 2017 | 19:00

Eindse Boys blijft binnen haar mogelijkheden aan de weg timmeren en wil daar met hun actief spelende leden en de vele vrijwilligers invulling aan geven. Het ledenbestand is weer gestegen tot 375, het project “Bij Eindse Boys doen we het samen” begint gestalte te krijgen en het dames- en meisjesvoetbal is succesvol. Daarnaast heeft de club veel nevenactiviteiten welke de moeite waard zijn.

Om die reden zal Eindse Boys 4 keer per jaar met het digitale “EINDSE BOYS INFO” alle belangstellenden informeren over de club. Spreekt het je aan, dan ben je natuurlijk van harte welkom bij de club uit Nederweert-Eind.

Eindse Boys Info nummer 1, december 2017

[pdf issuu_pdf_id=”171130083446-9b38da013bf3441b99cf8ef0b243a0b4″ width=”750″ height=”600″ ]

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | alho007 - depositphotos.com
Een plek waar iedereen welkom is met kerst
8 december 2025 | 19:00
2025_12_08-Veel-prijzen-en-vrolijke-gezichten-bij-de-laatste-HEMA-Volksloop-van-2025-7
Ruim tweehonderd inschrijvingen
8 december 2025 | 18:00
Marc Rouppe van der Voort, Will van Grimbergen, Christoph Loo en Gertjan Kamps ontvingen namens SJG Weert de symbolische sleutel van het nieuwe ziekenhuisgebouw - Foto | Alf Mertens
Een belangrijke mijlpaal
8 december 2025 | 17:30
Politieonderzoek-Ospel-na-dode-in-SJG-Weert-1
Conflict over geld escaleerde
8 december 2025 | 17:00

Advertentie