Skip to content

Gaslek op de Pannenweg

14 oktober 2017 | 11:33

De hulpdiensten werden zaterdagochtend gealarmeerd voor een gaslek op de Pannenweg in Nederweert. Een voertuig had een reduceerventiel geraakt. Hierdoor raakte deze beschadigd en lekte er vervolgens gas uit.

Hulpdiensten

De brandweer en politie gingen ter plaatse om het gebied veilig te stelen tot de netbeheerder aanwezig was. Deze is inmiddels aanwezig en gaat het lek repareren. Een klein gedeelte van de Pannenweg werd tijdelijk afgezet. Inmiddels is de afzetting weggehaald.

Er zijn geen woningen of bedrijven ontruimd en er is verder niemand gewond geraakt.

Advertentie

1 Reactie

  1. Als het groene voorwerp op foto 3 het reduceerventiel bevat is degene die het daar heeft laten plaatsen ook niet de slimste .


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Marijke Vaes-Schroën
Kerstvakantie bij buitencentrum De Pelen
15 december 2025 | 9:00
Foto | Johan Horst
Finale vrijdagavond 2 januari 2026
15 december 2025 | 8:02
20251215_Koolmonoxide-melder-slaat-alarm-in-woning-Speerstraat-in-Nederweert-Eind_1
Brandweer snel ter plaatse
15 december 2025 | 4:08
2025_12_14-Tweede-dag-van-Eynder-Pieck-Festeyn-druk-bezocht24
Rijen voor de poorten
14 december 2025 | 21:30

Advertentie