Skip to content

Kinderboekenweek op basisschool Budschop

5 oktober 2017 | 10:15

Op basisschool Budschop in Nederweert werd woensdag de Kinderboekenweek met het thema “Griezelen, Gruwelijk eng!“, feestelijk geopend. Na de opening door meester Niels gingen de kinderen in hun eigen klas op zoek naar letters die samen een woord vormden. Met de letters konden ze de kluis met boeken openen en kon er gelezen worden.

Kinderboekenweek
Kinderboeken met griezels en engerds staan centraal tijdens de Kinderboekenweek. Het belooft een loeispannende week te worden. De Kinderboekenweek wordt elk jaar in oktober gehouden. Tijdens het tien dagen durende evenement zijn er in het hele land allerlei activiteiten rond het kinderboek. Op grote schaal haken bibliotheken, het onderwijs, boekhandels en culturele centra hierop in. Het jaarlijks wisselende thema van de Kinderboekenweek dient als leidraad bij de organisatie van de vele activiteiten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_10-Nieuw_in_Nederweert_opvoeden_doen_we_samen
Opvoeden doen we samen
16 maart 2026 | 10:00
Foto | via Twan de Bruin
Tweede plaats voor Twan de Bruin uit Meijel
15 maart 2026 | 21:27
Foto's | Eppel fotografie
Een prestatie om trots op te zijn!
15 maart 2026 | 21:20

Advertentie