Skip to content

Schuttersweekend St. Odilia in Ospeldijk

25 augustus 2017 | 9:18

Ook in de tent werken de vrijwilligers van schutterij St Odilia iedere dag hard door om alles op tijd af te krijgen voor het aankomende schuttersweekend. Op 27 augustus organiseren ze het laatste schuttersfeest van de Weerter Schuttersbond Eendracht Maakt Macht.

Om 11:30 uur beginnen de terreinwedstrijden. Om 13:00 uur is de officiële opening met aansluitend de optocht. Daarna volgt de prijsuitreiking voor de jeugdleden met aansluitend de schietwedstrijd.

Persoonlijke kampioenschappen
Voorafgaand aan het schuttersfeest zullen op zaterdag 26 augustus vanaf 10:00 uur ’s ochtends de persoonlijke kampioenschappen van dezelfde schuttersbond plaatsvinden. Iedereen is van harte welkom om langs te komen op beide dagen. Wanneer zien we jou op de schuttersweide?

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00
Foto | Punt Welzijn
Mantelzorg is dichterbij dan je denkt
17 maart 2026 | 18:00

Advertentie