Skip to content

Leerlingenraad organiseert spelletjesdag bij OBS De Klimop

12 juli 2017 | 17:36
Leerlingenraad OBS De Klimop 2017

Afgelopen dinsdag was er een gezellige spelletjesdag bij OBS De Klimop in Nederweert. De leerlingenraad had als afscheid van het schooljaar een dag vol vermaak en vertier georganiseerd voor alle leerlingen van de school.

Armin, Nor, Mees, Roos, Cheveyo, Janne, Jayden en Tess hadden hun uiterste best gedaan om voor iedereen iets leuks in petto te hebben. Met hulp van de moeder van Yfke konden ze prachtige doe-spelletjes doen zoals ezeltje prik, kaasdrager, spijker-poepen of de zenuwspiraal. Alle 251 leerlingen van de school hebben zich prima vermaakt.

Vrijdag is de allerlaatste schooldag en kan iedereen genieten van een welverdiende vakantie.

Advertentie

1 Reactie

  1. Klimop zo te zien hadden jullie een superdag.
    Wat een leerlingenraad al voor elkaar krijgt ,
    Dit is een goede samenwerking met elkaar. Klasse


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_10-Nieuw_in_Nederweert_opvoeden_doen_we_samen
Opvoeden doen we samen
16 maart 2026 | 10:00
Foto | via Twan de Bruin
Tweede plaats voor Twan de Bruin uit Meijel
15 maart 2026 | 21:27
Foto's | Eppel fotografie
Een prestatie om trots op te zijn!
15 maart 2026 | 21:20

Advertentie