Skip to content

Poging tot inbraak op Budschop

21 mei 2017 | 9:38

Zaterdagavond rond 22:45 uur hebben dieven proberen in te breken bij een woning aan de Alexanderstraat in Budschop, Nederweert.

De bewoonster van de woning hoorde voetstappen op het dak en vertrouwde het niet. Toen ook de honden aansloegen heeft ze meteen de politie gebeld.

Op het dak werden voetstappen aangetroffen. De politie heeft met honden gezocht naar sporen. Deze leidde naar de Ospelseweg. Waarschijnlijk zijn de inbrekers daar in een auto gestapt en er vandoor gegaan.

Getuigen
De politie is opzoek naar eventuele getuigen. Mocht je rond 22:45 en 23:15 uur iets verdachts gezien hebben in die buurt neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_19-Johanna-en-Andre-nemen-afscheid-van-hun-Bosserhof
Met een warm hart het stokje overdragen
19 januari 2026 | 19:00
Foto | depositphotos.com - Wavebreakmedia
Ben jij betrokken bij een vereniging/stichting?
19 januari 2026 | 17:00
20260119_Grand-Madeira-Nederweert_2
Klaar voor reünie
19 januari 2026 | 16:00
Foto | beachboyx10 - depositphotos.com
Voetbal in gemeente Nederweert
19 januari 2026 | 15:00

Advertentie