Skip to content

Postbode op scooter aangereden in Beringe

1 april 2017 | 13:38

Zaterdagmiddag is een postbode op haar scooter aangereden bij de oversteek op de Noorderbaan/Kaumeshoek in Beringe. De scooterrijder heeft waarschijnlijk de auto over het hoofd gezien bij het oversteken. Het slachtoffer raakte gewond aan haar schouder.

Bekenden van de vrouw kwamen toevallig langs en hebben de post overgenomen zodat die toch nog bezorgd wordt vandaag. Het verkeer ondervond enige hinder van het ongeval, maar de weg is inmiddels weer vrij.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00
Foto | Punt Welzijn
Mantelzorg is dichterbij dan je denkt
17 maart 2026 | 18:00

Advertentie