Skip to content

De Peel in de winter – Hans Melters (Video)

14 januari 2017 | 10:00

De Peel in de winter kent vele gezichten. Enerzijds natuurlijk de schitterende landschapsbeelden maar anderzijds staat de Peel in de winter bekend als een belangrijk verblijfsoord voor bijzondere trekvogels en wintergasten zoals de zeldzame goudplevier, klapekster, kleine barmsijs of brilduiker.

Zeldzaamheden hoeven niet altijd “mooier” te zijn dan gewone natuurbelevenissen. Wat denk je van onze eigen goudvink, boomklever, de woelmuis of onze eigen “gewone” spreeuw, welke altijd onderschat wordt maar tot de mooiste inheemse soorten gerekend mag worden.

Advertentie

1 Reactie


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-05-Woningbrand_Twijnderstraat_Weert2
Kleine brand aan de Twijnderstraat
5 december 2025 | 12:29
2025_12_04-Pieten-op-bezoek-in-de-Huiskamer-Nederweert-1
Waar kwamen al deze wijsheden vandaan?
5 december 2025 | 11:01
Rouwadvertentie-Henk-Michiels-4
Van Deursen Uitvaartverzorging
5 december 2025 | 10:00
Foto | photovs - depositphotos.com
ZijActief in Kelpen-Oler en Grathem
5 december 2025 | 9:00

Advertentie