Skip to content

Monique en Roel boerenbruidspaar 2017 voor De Piepkukes

8 januari 2017 | 0:09

Zaterdagavond zijn Monique Minten en Roel Lempens uitgeroepen als boerenbruidspaar van 2017 voor V.V. de Piepkukes in Nederweert-Eind.

Monique en Roel Boerenbruidspaar

De bekendmaking gebeurde dit jaar, net als vorig jaar, op de zaterdagavond van de Pronkzitting.  Op het eind van deze ludieke avond werd het Boerenbruidspaar en de gehele Boerenfamilie bekend gemaakt. Vrijdagavond werd Prins Richard I uitgeroepen al uitgeroepen als prins voor KV De Piepkukes.

Op 4 februari is de Booerebroeeluft bij Café – Zaal Bi-j Le-Nie aan de Kruisstraat in Nederweert-Eind.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_03-Vrijwilligers-gevraagd-voor-NLDoet-Huiskamer-Nederweert
Op zaterdagmiddag 14 maart
3 maart 2026 | 18:00
Foto | Rob Langeslag
Stichting Behoud de Lichtenberg
3 maart 2026 | 17:00
2025_08_20-Gratis-cursus-Pedagogisch-Handelen-voor-verenigingen-en-sportaanbieders
Meer plezier met het Athletic Skills Model
3 maart 2026 | 16:00
2025_04_22-Basisschool-De-Schrank-Ospel-3
Kom sfeer proeven op dinsdag 31 maart
3 maart 2026 | 15:00

Advertentie