Skip to content

Gezelligheid tijdens Kerstmarkt Thomashuis Ospeldijk

17 december 2016 | 15:00

Vrijdagavond was de jaarlijkse Kerstmarkt op het plein van het Thomashuis in Ospeldijk. Een sfeervolle kerstmarkt met een “levende kerststal”. Maria, Jozef en het kindje Jezus hadden er onderdak gevonden in een stalletje.

Kerst Ospeldijk

Het was gezellig druk rondom de vuurkorf. Schutterij St. Odilia had gezorgd voor warme chocomel, glühwein, thee, koffie en vers gebakken wafels en diverse hobbyisten en plaatselijke ondernemers boden eigengemaakte artikelen aan. Ook de Kerstman was aanwezig om de bezoekers te vermaken. Mede dankzij de bezoekers, medewerkers, vrijwilligers, sponsoren én de muziek van De Peelklanken uit Ospel was het een gezellig samenzijn.

De opbrengst van de loterij gaat o.a. naar KansPlus en het Buitencentrum De Pelen.

Foto’s: ©Els Teeuwen

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_05_04-Dodenherdenking-Nederweert-2025-53
Nu en in de toekomst
4 mei 2025 | 21:59
Foto's | Theo Schrijnemaekers
Koninklijk lintje voor Jo Evers en Ludo van Thuijl
4 mei 2025 | 21:10
Foto | Henk Roemen
Dames van RKSVO 1 en 2
4 mei 2025 | 20:50
2025_05_04-Lopen-voor-Hoop
Meer dan 700 wandelaars
4 mei 2025 | 18:02

Advertentie