Zoals elk jaar vinden in oktober de Nationale Brandpreventieweken plaats. Dit jaar staan deze weken in het teken van ‘oefenen in de wijk’. Brandweerpost Nederweert oefent op 12 oktober vanaf 19.00 uur in de wijk op het adres Eikenstraat 20 E-F in Nederweert en nodigt buurtbewoners uit om hierbij te komen kijken.
HÉ DOE DE DEUR DICHT!
Een simpele handeling als het altijd sluiten van de binnendeuren voordat je gaat slapen redt levens bij brand. Je hebt dan meer kans en tijd om veilig te vluchten en gered te worden. Deze nieuwe onderzoeksinzichten zijn de speerpunten van de landelijke Brandpreventieweken met het thema ‘Hé doe de deur dicht’.
Door het geven van een toelichting op wat de brandweermensen doen, is er extra aandacht voor brandveiligheid in en rondom huis. Kom je óók kijken? De brandweer simuleert een woningbrand en laat zien hoe de brandweer werkt.
Wat kan men deze avond verwachten?
- Een realistische oefening van de brandweer met tekst en uitleg
- Tips over brandveilig leven
- De experience-unit: ervaar hoe te vluchten bij brand!
- Gelegenheid om vragen te stellen onder het genot van een kop koffie.
Oefenen in de wijk gebeurt in samenwerking met PSW, Nederweert 24, gemeente Nederweert en Brandweer Limburg-Noord.








Er zijn nog geen reacties geplaatst