Skip to content

Koolstoffilters gedumpt in de natuur

30 augustus 2016 | 19:42

Koolstoffilters gedumpt Nederweert-eind-1Wandelaars hebben vandaag twee zogenaamde koolstoffilters gevonden in de natuur in Nederweert-Eind. Dit soort filters worden gebruikt bij hennepkwekerijen om de herkenbare henneplucht te verbergen.

De filters lagen in natuurgebied Schoorkuilen. De gemeente heeft de filters opgeruimd en de politie is in kennis gesteld van de dumping. Mocht je iets opgevallen zijn of heb je tips, neem dan contact op met de politie via 0900 – 8844 of Meld Misdaad Anoniem 0800 – 7000. Alle kleine details kunnen bijdragen aan de bestrijding tegen hennepkwekerijen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_05-Windenergie-op-de-Pannenweg-in-Nederweert
We zijn trots
5 februari 2026 | 20:00
2026_01_23-De-Kwante-Diekzek
Vastelaovendj vol plezier, muziek en traditie
5 februari 2026 | 19:00
Raadsinformatie-gemeenteraad-Nederweert
Gemeente, provincie en Ospel investeren samen
5 februari 2026 | 18:00
2026-03-05-Sleuteloverdracht_aankondiging_1
Ben jij er ook bij
5 februari 2026 | 17:30

Advertentie