Skip to content

EPO Tour d’Oospel voor jong en oud (Foto’s)

6 augustus 2016 | 16:29

foto Tour doospel 2016-15Zaterdagmiddag werd in Ospel voor de 4e keer Tour D’Oospel verreden. In diverse klassen verschenen groot, klein, jong en iets ouder aan de start om hun rondje(s) over het parcours af te leggen.

Tour d’Oospel

Na een gezellige feestavond op vrijdagavond werd zaterdagmiddag om 13:30 uur voorzichtig gestart met de Fun Run om er een beetje in te komen. Daarna was het de beurt aan de deelnemers van de Rabo Dikke Banden Race gevolgd door de ID Cycling Cup, een wedstrijd voor mensen met een verstandelijke beperking. Het weer was fantastisch en overal langs het parcours zaten de mensen in hun tuinen te genieten van het hele spektakel.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Raadzaal-gemeente-Nederweert-2022-2
Dinsdag 3 februari om 19.00 uur
3 februari 2026 | 18:44
De-Gunnerij-Geenestraat-Nederweert-6
Kom je ook?
3 februari 2026 | 18:00
2026_02_03-Open_Huis_Voedselbank_Weert
Kom langs!
3 februari 2026 | 14:00
Foto | Truus Linders
Foto van februari | Truus Linders
3 februari 2026 | 13:00

Advertentie