Skip to content

Brandje op Merenveld

6 juli 2016 | 15:10

brand Amaliastraat Nederweert-1Woensdagmiddag is er een klein brandje geweest op de Amaliastraat in de wijk Merenveld in Nederweert. Op een braakliggend perceel was droog gras in brand gevlogen.

Om de stoepen onkruidvrij te houden wordt tegenwoordig gebruikgemaakt van een soort gasbrander achter een kleine tractor. Hiermee wordt het onkruid als het ware van de stoep weggebrand. Je moet wel vergenoeg van hagen en drooggras af blijven. “Een kleine windvlaag en het ging mis“, aldus de veroorzaker. Hij had zelf het vuur al uit gemaakt. De brandweer heeft water over het afgebrande stuk gespoten zodat het ook zeker uit blijft.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-11-Beleidsplan_Zuidenwind
Duurzaam, betrokken en dichtbij. 
11 december 2025 | 21:00
Foto | RostyslavOleksin - depositphotos.com
In Weert en Nederweert
11 december 2025 | 20:00
2025_12_11-WintersWeertjpeg
Weert opent groot winterprogramma
11 december 2025 | 19:00
2025-12-11-Brand_een_lichtje
Samen licht brengen voor beter onderzoek
11 december 2025 | 18:00

Advertentie