Skip to content

Roeland en Fauve trots op Nederlands kampioenen rolstoeldansen

13 mei 2016 | 12:00

Sjuul en Denise Walboomers NK RolstoeldansenOp zaterdag 7 mei zijn Sjuul en Denise Walboomers uit Venlo, die uitkomen voor de Nederweerter dansschool Dansrijck, in twee verschillende disciplines Nederlands kampioen geworden op het NK rolstoeldansen in Soest. Eenmaal in de hoofdklasse Latin combi, waarbij Denise als staande partner van haar broer Sjuul danst, en eenmaal in de hoofdklasse Latin duo, waar zowel Sjuul als Denise in een rolstoel dansen. Tevens wisten ze een derde plaats te behalen in de hoofdklasse Ballroom.

Dansrijck Nederweert

De volgende internationale wedstrijd (IPC) staat gepland op 26 mei in het Duitse Frankfurt. Sjuul en Denise dansen al 14 jaar samen en zijn zo’n anderhalf jaar geleden voor hun trainingen naar Dansrijck in Nederweert overgestapt. Hun trainers Roeland Schelfhout en Fauve Kessels zijn trots op het behaalde resultaat en zien dit als een mooie bevestiging van hun missie om met Dansrijck een dansschool te bieden waar iedereen, ongeacht leeftijd of fysieke capaciteiten, tijdens lessen, in gezelligheidsverband of als wedstrijddanser, van dansen kan genieten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-02-Frits_Kiggen
Sport bij Nederweert24
5 december 2025 | 19:00
Foto | Jack Duijf
We gaan naar Bethlehem
5 december 2025 | 17:00
2025-12-05-Gaslek_schoolstraat1
Niemand gewond
5 december 2025 | 16:28

Advertentie