Skip to content

Auto raakt boom na aanrijding

14 april 2016 | 16:57

Ongeval OspelBij een ongeval op de Ommelpad in Ospel is donderdagmiddag een bestuurder gewond geraakt. Twee personenauto’s kwamen met elkaar in botsing waardoor een van de auto’s een boom raakte. De hulpdiensten werden hiervoor gealarmeerd.

De zwarte auto wilde vanuit een oprit de straat oprijden, maar zag een passerende auto waarschijnlijk over het hoofd en raakte hem. De passerende auto wilde nog uitwijken maar raakte daardoor een boom. De bestuurder kwam met het hoofd tegen de vooruit en raakte daarbij gewond. Hij is met de ambulance meegenomen naar het ziekenhuis.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_15-Gezelligheid-en-verbinding-bij-plaatsing-buurtboom-in-Merenveld1
Staat bij jou ook een buurtboom?
15 december 2025 | 13:00
20251215_Brandmelding-aan-De-Groenling-in-Weert-blijkt-loos-alarm_1
Er bleek gelukkig niks aan de hand
15 december 2025 | 10:15

Advertentie