Skip to content

Geen misdrijf maar een ongeval

3 april 2016 | 11:37

Man zwaargewond op Stadhuisplein Weert-0817De man die gisteravond zwaargewond werd aangetroffen op het Stadhuisplein in Weert blijkt te zijn gevallen. Er is dus geen sprake van een misdrijf. Dit maakt de politie zondagmorgen na uitgebreid onderzoek bekend.

Geen misdrijf maar een ongeval

Bij het voormalige stadhuis in het centrum van Weert werd een man met ernstig hoofdletsel aangetroffen. Een voorbijganger had hem zien liggen en belde direct de politie. Deze zette hierop het parkeerdek af en starte een onderzoek. Ze gingen in eerste instantie uit van een misdrijf. Na onderzoek is duidelijk geworden dat de man gevallen is. Hierbij raakte hij ernstig gewond aan zijn hoofd.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260324_Botsing-tussen-auto-en-fatbike-bij-toerit-A2_7
Twee personen mee naar ziekenhuis
24 maart 2026 | 23:48
20250207_Jumbo-Nederweert_7
Inwisselbaar bij Gotcha! Cinema
24 maart 2026 | 19:00
20260317_Sluis-13-Stock_1
Stremmingen en verkeershinder
24 maart 2026 | 18:00
2026_03_24-Vier_generaties_van_Nieuwenhoven
Bijzonder: vier generaties
24 maart 2026 | 17:00

Advertentie