Skip to content

Huisartsenspreekuur in Leveroy

18 februari 2016 | 15:00

Huisartsenpraktijk Hendricks AdriaensVanaf maart start Huisartsenpraktijk Hendricks & Adriaens uit Nederweert een huisartsenspreekuur in gemeenschapshuis Pestoeërskoel in Leveroy. Dit heeft huisarts Sven Adriaens woensdagavond bekendgemaakt tijdens een bijeenkomst in Leveroy.

Het is een proef van ongeveer 6 maanden om te kijken wat de behoeften zijn. De spreekuurtijden zijn in principe maandagochtend, woensdagmiddag en donderdagmiddag en alleen na telefonische afspraak via 0495 – 632 828.

Op maandagochtend kan tevens bloed geprikt worden, ook enkel na telefonische afspraak. Het spreekuur is alleen toegankelijk indien iemand ingeschreven is bij Huisartsenpraktijk Hendricks & Adriaens.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Munttheater
Munttheater passeert ruim 60.000 bezoekers
5 december 2025 | 20:00
2025-12-02-Frits_Kiggen
Sport bij Nederweert24
5 december 2025 | 19:00
Foto | Jack Duijf
We gaan naar Bethlehem
5 december 2025 | 17:00

Advertentie