Vrijdagmiddag is de brandweer uitgerukt naar de Reebergweg in Ospeldijk om een buitenbrand te blussen die voor veel overlast zorgde.
Rookoverlast in Ospeldijk
Bij een woning aan de Reebergweg had de eigenaar achter een loods hooi aangestookt. Het hooi was echter nat en vochtig waardoor er veel rook vrijkwam. De rook zorgde voor overlast in Ospeldijk en het verkeer op de Meijelsedijk.
De brandweer stond echter voor een uitdaging omdat de poort van het perceel afgesloten was en de eigenaar nergens te bekennen was. Na overleg met de politie werd besloten om de poort uit de scharnieren te schroeven. De brandweer heeft de brand geblust.

















4 Reacties
Ik ben rond die tijd in ospeldijk geweest en ik kon er echt niet volhouden met al die sterke stank.
Goed dat brandweer er is,maar wel wat te laat om vuur te doven,want ik heb nog steeds last van mijn luchtwegen.
Niet te begrijpen van eigenwijze stoker.
Gelukkig wordt hier wat aangedaan. Maar met betrekking tot houtrookoverlast gelden er vrijwel geen regels.
Wij weten er hier alles van.
Stoken en overlast voor de hele buurt maar dat boeit hun niet.
Dat klopt helemaal.
Mensen stoken maar raak, weten dat de buurt er last van heeft maar het ergste is dat het ze niet boeit,