Skip to content

Stoere Mini voor de politie

26 maart 2015 | 14:13

Politie MiniDe politie van Weert-Nederweert gaat komende maand rondrijden in een stoere politie-Mini. Het is de eerste Mini in Nederland met politie striping, een unicum in Nederland.

Stoere Mini voor de politie

De Mini is beschikbaar gesteld door Mini en is vandaag afgeleverd in Weert. De Mini heeft geen zwaailichten en zal dus ook niet gebruikt worden bij spoed inzetten. Het is een promotie actie van Mini en de Politie. De auto is morgen te bewonderen op de Dries tijdens het evenement Mobile Media Lab.

Advertentie

1 Reactie

  1. Fijn zo een kleine mini ideale auto voor die flapdrollen past ook beter door de mc drive dan een grote vw . Bye bye belastingcenten


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Eindse Boys - Van links naar rechts: bestuurslid ‘voetbalzaken heren’ Mark Rietjens, toekomstig hoofdtrainer Ivo Veltrop en penningmeester Axel Hendriks.
Hij volgt Paul van de Moosdijk op
20 januari 2026 | 21:26
2026_01_19-Overlijdensbericht-Pierre-Raemaekers3
Arléne Uitvaart
20 januari 2026 | 19:00
2026_01_20-Geslaagd-optreden-projectkoor-VocusPlus-uit-Weert-eo
In Paradiso Amsterdam
20 januari 2026 | 18:00

Advertentie