Skip to content

Vrienden betalen 1668 euro openstaande boete

17 januari 2015 | 15:05

Politie controle NederweertDe politie heeft vanmorgen tijdens de surveillance een kenteken gesignaleerd waarbij de houder nog een boete van 1668 euro open had staan.

ANPR camera

Tijdens de surveillance maakt de politie vaak gebruik gemaakt van de ANPR camera (Automatic Number Plate Regocnition). Deze camera registreert kentekenplaten en checkt in het systeem of er nog boetes openstaan of dat een auto bijvoorbeeld gestolen is. Na de hit van vanmorgen heeft de kentekenhouder met behulp van vrienden de openstaande boete betaald.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_15-Gezelligheid-en-verbinding-bij-plaatsing-buurtboom-in-Merenveld1
Staat bij jou ook een buurtboom?
15 december 2025 | 13:00
20251215_Brandmelding-aan-De-Groenling-in-Weert-blijkt-loos-alarm_1
Er bleek gelukkig niks aan de hand
15 december 2025 | 10:15
Foto | beachboyx10 - depositphotos.com
Verdienstelijke 7e plaats
15 december 2025 | 10:00

Advertentie