Skip to content

Kerstman door straten van d’Indj

20 december 2014 | 20:25

Buurtvereniging Kruisstraat Nederweert-Eind 840Zaterdagavond vloog de Kerstman op zijn slee door de straten van Nederweert-Eind.

Samen met drie lachende elven is hij vooral in de Kruisstraat gezien maar ook vanuit andere delen van Nederweert-Eind komen meldingen.

Kerstman door straten van Eind

Vooral op de Kruisstraat maar ook ver buiten Nederweert-Eind is de Kerstman met zijn elven mensen gaan bedanken die het afgelopen jaar wat hebben betekend voor het buurtschap Kruisstraat. Met stevige muziek en vooral veel lol werden de mensen vrolijk toegezongen en bedankt voor hun inzet. Het zal nog lang onrustig blijven in d’Indj.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto's | Johan Horst
Lokale artiesten in de schijnwerpers
14 december 2025 | 14:00
Foto | Stichting Cuba Adelante
Dit werd een bijzondere reis
14 december 2025 | 13:00
Pand-Pleunis-Mode
Stapelkortingen tot 30% op de Hele Wintercollectie
14 december 2025 | 11:00
Foto's | Johan Horst
Een wereld in Pieck-stijl
14 december 2025 | 10:00

Advertentie