Skip to content

Brandweer redt kat van dak Ribesstraat

21 augustus 2014 | 15:56

Brandweer redt kat van dak Ribesstraat Nederweert 2De brandweer heeft donderdagmiddag een kat van het dak gehaald aan de Ribesstraat in Nederweert. De kat zat al meer dan 24 uur op het dak en wilde er niet vanaf komen.

Brandweer redt kat

Het lieve beestje was door het dakraam op het dak geklommen en zat daar al sinds woensdag te koekeloeren. De brandweer is met de hoogwerker ter plaatste gekomen. De eigenaresse van de kat is mee omhoog gegaan en kon de kat eenvoudig pakken. Eigenaresse blij, moeders blij en de brandweer weer een goede daad verricht.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-10-Jeugdbontemiddag_Vlikkestaekers
VV De Vlikkestaekers
10 december 2025 | 17:00
Harmonie St. Joseph 1880 heeft op het LBM concertconcours een onverwacht groot succes behaald.
‘Ruimtetijdreis’
10 december 2025 | 13:00
De-Gunnerij-Geenestraat-Nederweert-6
Plezier gegarandeerd
10 december 2025 | 12:00

Advertentie