Skip to content

Vraag Jacq het hemd van het lijf

8 mei 2014 | 18:56

Ut Muueletentje WeertTijdens de festiviteiten rondom het afscheid van Jacq Cuypers van zijn Muuëletentje geeft Jacq nog een keer vrijblijvend voedingsadviezen.

Vraag Jacq het hemd van zijn lijf

Jacq ligt een tipje van de sluier op: “Wat u concreet zelf kunt doen, wanneer en hoe, is een zaak van “weetjes”, logisch nadenken en afspraken nakomen die u met uzelf maakt. Er zijn wel degelijk veel mogelijkheden om het lichaam te stimuleren gezonder te worden”.

Door jarenlang bezig te zijn met gezonde voeding en gezond leven heeft Jacq veel ervaring opgedaan die hij graag met je wil delen. Samen wordt gekeken naar verbeterpunten en word je geholpen de oorspronkelijke vitaliteit en levenszin terug te claimen.

Op donderdag 15 mei zijn er 2 inloopsessies, om 15.00 en om 18.30 uur, in de tent op de parkeerplaats van Ut Muuëletentje, Wilhelminasingel 145 in Weert. Meer info, mail dan naar jacq.cuypers@gmail.com of bel 06 – 20 21 46 45.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_07_19-Oldtimer-dag-op-molen-de-Korenbloem-in-beeld6
Winkel en bieb
19 december 2025 | 17:00
2025_12_19-Basiscursus-Vogels-kijken-in-Nederweert
Al bijna 600 mensen zijn je voorgegaan
19 december 2025 | 15:00
2025_12_19-Overlijdensbericht-Marleen-Wijen-Piepers6
Uitvaartbegeleiding van den Boom
19 december 2025 | 14:00

Advertentie