Skip to content

Foto’s modeshow Pleunis Mode (Deel 2)

18 maart 2014 | 16:36

Modeshow Pleunis Mode Nederweert VoorjaarVoorjaar 2014 een lifestylemis die fijne, draagbare collecties oplevert. Dunne, zachte, comfortabele stoffen en heldere kleurencombinaties kenmerken de mode. Een beeld dat duidelijk de nieuwgevonden positiviteit weerspiegelt. Dit was allemaal te zien tijdens de zeer druk bezochte modeshows georganiseerd door Pleunis Mode.

Foto’s modeshow Pleunis Mode

De hoofdlijn is dat de mode vrolijker wordt. Mensen zijn het doemdenken beu en hebben genoeg van de crisis. Kleur is erg belangrijk, er worden onverwachte kleurencombinaties gebruikt.

Kijk hier voor deel 1 van de foto’s.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Full Power Support
Blik op de huidige ontwikkelingen
28 januari 2026 | 17:00
Foto's John Linders
Country, Americana & Bluegrass
28 januari 2026 | 16:00

Advertentie