Skip to content

Sport en Spel voor kinderen vanaf 4 jaar in Ospel

22 februari 2013 | 11:23

Sport en Spel voor kinderen vanaf 4 jaar in OspelKinderen vanaf 4 jaar kunnen op de vrijdagmiddag terecht om onder goede begeleiding lekker te sporten. Er wordt gerend, geklommen, gebalanceerd en allerlei leuke spellen gedaan zodat kinderen zich heerlijk kunnen uitleven.

Kinderen die jong beginnen met sporten hebben hun hele leven lang plezier van. Ze leren immers dat het fijn is met sport bezig te zijn en door samen te sporten worden ook de sociale vaardigheden van een kind ontwikkeld.

Onder deskundige begeleiding sporten

De lessen worden gegeven op vrijdagmiddag van 15.30 tot 16.30 in de gymzaal in Ospel en worden gegeven onder de deskundige leiding van Margret Strijbos. Doordat enkele kinderen aan hun zwemlessen beginnen, zijn er weer plaatsen vrij in deze groep. De eerste 3 lessen zijn gratis en aanmelden is niet nodig.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | gemeente Weert
27 appartementen
25 december 2025 | 19:00

Advertentie