Skip to content

Hennepkwekerij opgeruimd aan de Gruttostraat in Ospel (video+foto)

21 januari 2013 | 15:50

Hennepkwekerij OspelVanmiddag werd aan de Gruttostraat in Ospel een hennepkwekerij opgeruimd. De kwekerij bevond zich op een slaapkamer van een verhuurde woning. Er werd illegaal stroom afgetapt. Volgens de politie zouden er 640 planten zijn aangetroffen die ter plaatse zijn vernietigd.

Buurtbewoners lieten weten dat ze al vaker wat geroken hadden maar niet wisten waar het vandaan kwam.

Of er door de politie aanhoudingen zijn gedaan is niet bekend.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_17-Brand_in_woning_aan_Kerkstraat_in_Weert-4
Mankement bij haard vermoedelijke oorzaak
17 maart 2026 | 23:53
voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00

Advertentie