Skip to content

Gezocht: Verkeersregelaars carnavalsoptocht

14 januari 2013 | 10:21

verkeersregelaar[Angelique Caris] – Voor de carnavalsoptocht van de vier basisscholen in Nederweert (BS Budschop, BS de Bongerd, BS Kerneel en OBS de Klimop) worden vrijwilligers gezocht. Je regelt dan gedurende de carnavalsoptocht het verkeer, ten behoeve van de veiligheid van de kinderen.

Op 22 januari is hiervoor een cursusavond gepland. Belangstellenden kunnen zich melden bij via de mail info@budschop.nl onder vermelding van “verkeersregelaar carnaval”. De cursus wordt 22 janauri om 19:00 uur gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis.

 

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-10-Jeugdbontemiddag_Vlikkestaekers
VV De Vlikkestaekers
10 december 2025 | 17:00
Harmonie St. Joseph 1880 heeft op het LBM concertconcours een onverwacht groot succes behaald.
‘Ruimtetijdreis’
10 december 2025 | 13:00
De-Gunnerij-Geenestraat-Nederweert-6
Plezier gegarandeerd
10 december 2025 | 12:00

Advertentie