Skip to content

Tweede verdachte aangehouden dodelijk misdrijf Weert

11 december 2012 | 18:15

Dinsdag is een tweede verdachte aangehouden in de zaak rondom de dode 31-jarige inwoner van Weert in de nacht van maandag 5 op dinsdag 6 november op de Willem de Zwijgerstraat.

Het gaat om een 26-jarige man uit Roermond. De man werd in zijn woning aangehouden. In verband met het onderzoek kan de politie niet vertellen hoe ze de verdachte op het spoor kwam. De man wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van de 31-jarige man uit Weert. Een eerste verdachte werd in de nacht van 13 op 14 november aangehouden nadat hij zichzelf meldde op het politiebureau.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_08_15-Starten-met-een-muzikaal-avontuur
Schrijf je in!
15 augustus 2025 | 18:00
2025_08_15-Fay-van-den-Broek-vandaag-opnieuw-Nederlands-kampioen
Nederlands kampioen
15 augustus 2025 | 17:03
Leegstaand-gebouw-De-Pinnenhof-16-augustus-2024-1
Vanaf november 2025 weer gefaseerd open
15 augustus 2025 | 15:30

Advertentie