Skip to content

Fiets mee voor Tanzania – Spinn-inn Marathon met Hans van Breukelen

1 oktober 2012 | 20:27

Op 2 en 3 november 2012 organiseert Stichting Peramiho, een initiatief van een oud-nederweerts meisje, een Spinn-inn Marthon van maar liefst 24 uur. Dit met medewerking van oud voetbalinternational Hans van Breukelen.

De opbrengst van deze Spinn-inn Marathon komt ten goede aan Stichting Peramiho. Schrijf je in met een team van minimaal 4 en maximaal 6 personen of als individuele deelnemer. Samen op de fiets voor het goede doel.

Durf jij de uitdaging aan?

Tijdens deze 24 uur zorgen wij voor muziek, optredens, een passende sfeer en enthousiaste instructeurs. Het belooft een onvergetelijke 24 uur te worden.

Aanmelden kan tot 2 november, maar VOL=VOL.
Voor meer informatie kun je kijken op moniquehelpt.nl

Advertentie

0 Reacties


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Marion van der Klugt
Foto van mei | Marion van der Klugt
4 mei 2026 | 20:00
2026_04_29-Gaby-Rasters-Stadsdichter-Weert-Johan-03-3939-
Ze wist de jury te overtuigen
4 mei 2026 | 19:00
2026_05_04-Genieten-tijdens-oergezellig-Moulin-Blues-2026
Door Jan Lormans en Theo Schrijmaekers
4 mei 2026 | 18:00
Foto's | Collectie SGN
Van 1760 tot 1790
4 mei 2026 | 17:00

Advertentie